Ďîěîůü - Ďîčńę - Ďîëüçîâŕňĺëč - Ęŕëĺíäŕđü
Ďîëíŕ˙ âĺđńč˙ ýňîé ńňđŕíčöű: WoG Multiplayer problem
DF2 :: ÔÎĐÓĚŰ > Čăđîâűĺ ôîđóěű > Heroes of Might & Magic III > In the Wake of Gods
Lord_BrutalMan
Hi guys,
Sorry for writing in English but my Russian is not very good.
I keep receive a strange error when I play multiplayer game in Wake of Gods 3.58f. I am the host of the game and sometimes when I start a quick battle and sometimes during manual battle the game freezes and when I move the mouse around I get a million hourglasses.



smile.gif This happens only to me and I don't even get a Windows error. Just hit ALT + F4 then ENTER to return to my Desktop and load the game. I'm using Windows 7 Ultimate, my partner uses Windows XP SP3. We both have the same version of the game witch is Heroes Complete with installed Wake Of Gods 3.58f and with the same WoG Options too. We make our make using same versions of Hamachi and with disabled Firewalls .

I'll really appreciate any help!

P.S. We both have the updated script file and the updated multiplayer file DPWSOCKX.DLL
DracoLich
maybe win7 glitch? Try to play in compability mode XP
Lord_BrutalMan
Öčňŕňŕ(DracoLich @ 30 Apr 2010, 07:07)
maybe win7 glitch? Try to play in compability mode XP


Yes, I forgot to mention that I play the game in Compatibility mode Windows 95. Otherwise I can't Host the game.
DracoLich
even on 98? oO cant help -(
Lord_BrutalMan
Öčňŕňŕ(DracoLich @ 30 Apr 2010, 14:20)
even on 98? oO cant help -(


Sorry for the late reply. Even on 98 the game still crashes. I made new partition on my hard drive and installed Windows XP on it. So far everything is perfect! wink.gif
Anyway, thanks for your reply DracoLich.
WesterSong
Nie mogę zakładać nowych tematów, więc próbuję temat wywołać.
Chodzi o WOGi i doświadczenia ludzi zaopatrywanych w nowym systemie. Szczególnie interesujące wydają się doświadczenia WOG Wrocław, jako największego, pozostałe chyba, że się mylę są takimi trochę większymi tradycyjnymi OG.
Rzecz w tym, że oficjalna propaganda MONa mówi o sukcesie programu pilotażowego i chce w krótkim czasie 2-3 lata objąć nowym systemem zaopatrywania całe wojsko, opierając się na oficjalnych, czyli tylko pozytywnych opiniach.
Żeby nie było wątpliwości, nie jestem przeciwnikiem zmian, ale prace odbywają się w wielkiej tajemnicy, więc decyzje zostały podjęte.
Z tego co wiem, oponentem był dotychczasowy Dowódca WL i stąd w tym miejscu umieszczam post, natomiast aktualny jest oczywiście za, choć nie wiem jakie ma w tym względzie doświadczenia.
Sądzę, że największą wiedzę praktyczną w tym zakresie mają tzw. "doły". Mam nadzieję na dyskusję w temacie. Jeśli się nie da, to proszę skasować mój post.
Część z projektowanych WOGów ma być ogromną strukturą i o funkcjonowanie takich molochów mi chodzi. Przykłady, to właśnie Wrocław, który ma się jeszcze rozrastać, Gdynię, która ma zaopatrywać wszystko w promieniu 30-40 km i Warszawa z okolicami, która ma być potraktowana szczególnie - kilka WOGów w Warszawie i okolicach czyżby jednak brak wiary w rzeczywisty sukces NOWEGO systemu zaopatrywania?.

Pozdrawiam

Dodano
Etoprostoya
Unë nuk e ka kuptuar se çfarë është shkruar në mesazhin e mëparshëm.
Intofire
×ňî çŕ ˙çűę?
Etoprostoya
Ó íĺăî - ďîëüńęčé, ó ěĺí˙ - ŕëáŕíńęčé. smile.gif
Äë˙ ďđîńěîňđŕ ďîëíîé âĺđńčč ýňîé ńňđŕíčöű, ďîćŕëóéńňŕ, ďđîéäčňĺ ďî ńńűëęĺ.
Ôîđóě IP.Board © 2001-2024 IPS, Inc.